O firmie

Ponad 20-to letnie doświadczenie w produkcji, sprzedaży i montażu stolarki, pozwala nam precyzyjnie dobrać odpowiednie okna i drzwi do Twoich potrzeb. Energooszczędność i tłumienie hałasu z zewnątrz oraz estetyczny wygląd oferowanych produktów cieszą się uznaniem naszych klientów. Zapewniamy pełną usługę od niezobowiązującego doradztwa, bezpłatnego pomiaru, pomocy w doborze stolarki najlepiej dopasowanej do indywidualnych potrzeb i wymagań w każdym domu, po fachowy i estetyczny montaż wykonywany przez nasze wyspecjalizowane grupy montażowe.

Dopełnieniem stolarki są oferowane przez nas parapety i okapniki, rolety zewnętrzne i wewnętrzne, rolety dzień noc, rolety plisowane i werticale, żaluzje aluminiowe i drewniane oraz moskitiery ramkowe, drzwiowe przesuwne i rolowane.
Zadowolenie i uznanie klientów to nasz największy priorytet. Nasza praca jest naszą pasją.

My zawsze słuchamy tego co mają do powiedzenia klienci. Jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby, uwagi i spostrzeżenia.

Dzięki naszym wyrobom, Wasze domy stają się nie tylko cieplejsze, ale też nabierają charakteru. Okna i drzwi są wizytówką domu. Dopełnieniem każdego wnętrza są odpowiednio dobrane kolorystycznie rolety materiałowe, plisy i żaluzje. Tak jak w przypadku stolarki oferujemy kompleksową usługę bezpłatnego doradztwa i pomiaru, oraz fachowy montaż.

Oferowane przez nas bramy garażowe segmentowe i uchylne zapewnią komfort użytkowania
i bezpieczeństwo Twojego mienia.